Rádi bychom Vás pozvali na seminář zaměřený na metody řízení podniku a měření výkonnosti firem. Seminář je určen pro manažery a řídící pracovníky. Seznámíme Vás s praktickým využitím klíčových ukazatelů výkonnosti (KPI), možnostmi práce s dashboardy (manažerskými portály) jako zdrojem komplexních informací a metodou Balanced Scorecard. Těšit se můžete také na praktické ukázky využití těchto principů přímo na testovacích datech v manažerském systému.

Připravovaný seminář

Kdy:   •  
čtvrtek 11. 6. 2015

Čas:   •   od 9 do 15 hodin
Kde:   •   Beroun Golf Resort

Cena:   •   1 500 Kč/os + DPHHotel je součástí golfového hřiště uprostřed nedotčené přírody v okolí Berouna. Nachází se pouhých 14 km od okraje Prahy a 5 minut z dálnice na Plzeň (D5, exit 14). Kromě užitečných informací Vás čeká výborná kuchyně a nezapomenutelné výhledy na hřebeny Brd, křivoklátské lesy a do údolí romantické řeky Berounky.

Přednášející

Přednášet bude jednatel společnosti Info21, pan Petr Dobšovič.
 

Program
 

Balanced Scorecard - metoda řízení  a měření výkonnosti firem
 

Využití KPI - klíčových ukazatelů výkonnosti podniku
 

Praktické ukázky - využití KPI v manažerském systému
 

Manažerské portály (dashboardy) – zdroj komplexních informací
 

Ukázka práce s dashbordy - v manažerském systému


 

Přihlášení:

 

"Pokud máte chuť se vzdělávat a u toho si odpálit pár míčků, neváhejte a přihlšte se na seminář pomocí našeho registračního formuáře. Pokud jste seminář propásli, obraťte se na nás. V případě Vašeho zájmu můžeme vypasat další termín. Těšíme se na Vás."